Rušiuoti pagal:

Internetinės reklamos tinklas: Ads.HostIN.lt
Apie projektą

Pirmasis tinklapių TOP`o skriptas - Skaitiklis.com startavo 2006 m. kovo mėn. Iš pradžių tai buvo tik paprastas tinklapių reitingas, transliuojantis statinį paveiksliuką su reitingo pozicijos vieta.

Per beveik metus projektas įgavo pagreitį, jame užsiregistravo ~ 150 tinklapių savininkų.

2007 m. vasario mėn. reitingavimo sitema buvo atnaujinta ir patobulinta. Pradėtas teikti nemokamų lankomumo skaitiklių servisas - klientai savo tinklapiuose įgavo galimybę transliuoti dinaminį skaitiklį su realaus laiko lankomumo informacija.

Dar per pusmetį projekto naudotojų gretos išaugo iki 250+

2007 m. rudenį scriptas buvo užfloodintas turkų SPAM`erių registracijomis... tai sukėlė serverio darbo trikdžių ir eikvojo nepagrįstai daug resursų, tad projekto išlaikymas tapo ekonomiškai ir techniškai nuostolingas... Projektą teko įšaldyti...

2008 m. vasario mėn. 11-13 dienomis projektas atgimė po nauju adresu Top50.lt, naudodamas gerokai tobulesnius PHP varikliukus ir naują dizainą. Tikiuosi šis bandymas bus sėkmingesnis :)

2008 spalio 28 d. vėl užsiregistravo šimtasis sistemos dalyvis! O bendras skaitiklių parodymų skaičius jau viršyja 3.500.000 (tame tarpe ~650.000 unikalių IP klientų)!!

2009 vasario 13 d. Atgimusio projekto pirmasis gimtadienis.šį kartą viskas atrodo klojasi kuo puikiausiai ir nulūžti ar užsidaryti nesiruošiam :) Ačių, kad esate su mumis ;) O Jūsų jau 150 narių! Bendras sugeneruotų unikalių skaitiklio parodymų skaičius jau ~1.5 milijono, o ne unikalių net ~8 MILIJONUS!

2009 rugpjūčio 8 d. Negailestingai ištryniau apie 100 dalyvių! Pereisime nuo kiekybės prie serviso kokybės. Tad čia nebeliko ir ateityje nebus patvirtinamos svetainės, kurias Google laiko kenkėjiškomis arba šiaip visokios nerimtos arba masiškai pasikartojančios - visokiu CS/MU/RS ir kitų žaidimų klanai ir forumai, torrent`ų ir warez`o download`ų registrai, apgavystės apie uždarbį internete ir kitos nesąmonės!

2010 birželio 1 d. sistema pervedama uždaram naudojimui, todėl išorinių tinklapių registracijos nebepriimamos, o buvusiems nariams nebeteikiamas skaitliukų servisas. Apgailestauju dėl nepatogumų :)

2023 vasario 2 d. projektas vėl atkurtas, pritaikymas naudojimui aukštesnės versijos PHP serveriuose.

Nuoširdžiai Jūsų, HostIN.lt admin@s

Skaitiklio parodymai

Top.hostin.lt lankytojų skaitiklis rodo dinaminį realaus laiko statistiką: bendra tinklapio peržiūrų skaičių, peržiūrų ir unikalių lankytojų šiandien skaičių, bei pozicijos vietą tinklapių TOP`e: